Klub BC

Dyskusje o powstajacym Klubie Rasy Border Collie

Ogłoszenie

Aby móc wypowiadać się na forum należy się zarejestrować, a następnie dokonać swojego wpisu w dziale "Kto jest kto?". Wszelkie pytania można wysyłać na adres: forum.klub.bc@gmail.com MIĘDZY 28.II.2010 A 7.III.2010: nie będę dodawać uprawnień, osoby które przedstawia się w tym czasie otrzymają dostęp do furom dnia 8.III.2010/ Admin

#1 2010-02-18 18:13:13

Axisss

Mały Gnom

7795174
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-02-17
Posty: 49

Dlaczego moim zdaniem to forum powinno powstać:

Ponieważ doszło do mnie słuchy, że przecież istnieją już dwa fora bc, więc jest gdzie dyskutować i po co mnożyć byty...

otóż:
Uważam, że dyskusja nad celami, propozycjami działalności, statutem itp. powinna się w fazie początkowej toczyć na forum zamkniętym. Zebrana tu grupa 30, 20 czy choćby 5 osób, może na spokojnie bez przeciągających się kłótni ze sceptykami, ustalić jakieś konkretne plany, które jako w miarę dopracowane i "broniące" się w swoich założeniach można przedstawiać do publicznej dyskusji na innych forach.

Takie konkrety (jak na przykład, pierwszy cel klubu: badania) giną obecnie na pozostałych forach pod kilkunastoma stronami dyskusji o mało konkretnym, bardzo luźnym pomysłem zmian w systemie wystaw, który pewnie będzie wymagał od Klubu jeszcze paru lat prac, zanim zostanie uznany przez ZK.

Tu dyskusje będą moderowane, jak widać po zasadach, o których akceptację proszę was przed rejestracją, ja i ewentualni przyszli moderatorzy będą mieli za zadanie utrzymać konstruktywny i w miarę bez konfliktowy ton dyskusji. Co tez będzie dużo łatwiejsze na mniejszym, zamkniętym forum, na którym znajdują się tylko osoby które CHCĄ aby ta inicjatywa wypaliła

Mam nadzieją że takie wytłumaczenie będzie dla was wystarczające i choć trochę was przekonało

Ax.


In theory there is no difference between theory and practice, but in practice there is...

Ax.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.droga-ninja.pun.pl www.gen-x.pun.pl www.rebelde.pun.pl www.f1manialiga.pun.pl www.landwirtshaft2009.pun.pl